Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS

Mbrojtja №7 2017

[ · Скачать удаленно (4 Мб) ] 11.07.2017, 20:06

Mbrojtja

Год / месяц: 2017/7
Номер: 7
Страниц: 52
Язык: Албанский
Формат: PDF - 4 MB

 
Mbrojtja - Центральный орган Министерства обороны Албании

Jens Stoltenberg:
9 Shqipëria po luan rol të rëndësishëm në NATO

Resolute Support
18 Eksperiencë dhe bashkëpunim
Forca Ajrore
13 Kthehet nga Afganistani kontigjenti i Policisë Ushtarake
IN MEMORIUM
30 Shuhet Arseni Stroka ish-Komandanti i Shkollës së Bashkuar
histori
49 Aleatët dhe Shtabi i Përgjithshëm i Ushtrisë partizane

СКАЧАТЬ / DOWNLOAD


dFiles.com
UploadBoy

ТАК ЖЕ:

Категория: Mbrojtja | Добавил: factmil | Теги: 2017, Mbrojtja, ВС Албании
Просмотров: 113 | Загрузок: 9 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar