Mbrojtja №3 2019

Пожертвовать на пополнение библиотеки 10 руб.

Год / месяц: 2019/3

GoogleDrive
ЯндексДиск

Номер: 3

Страниц: 52

Язык: Албанский

Формат: PDF - 4 MB

 

Mbrojtja - Центральный орган Министерства обороны Албании

15 Nivel i shkëlqyer i bashkëpunimit ushtarak SHBA-Shqipëri
10-vjet në NATO
22 Flota Detare ngre flamurin e NATO-s në Kalanë e Skënderbeut
Xhaçka: Puna dhe përkushtimi shpërblehen
17 Gjeneral brigade Albert Mullai emërohet komandant i Forcës Tokësore
7-vjetori i rënies në krye të detyrës
34 Përkujtohet Dëshmori i Atdheut kapiten Feti Vogli
Ministeriali i NATO-s: Bruksel
44 Stoltenberg: NATO nuk do garë armatimesh

Всего комментариев: 0
avatar